EATON 10250TS17 Pushbutton Legend Plate Square Legend Plate, Black, Legend: In | BJ4ZXV
EATON 10250TS17 Legend Plate, 1.77 inch H x 1.77 inch W, Square Plate, Aluminum, Black Field
Item: BJ4ZXVModel: 10250TS17
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Legend Plate
Field Color Black
Height 0.1"
Legend IN
Length 1.7"
Letter Size 3/16"
Letter Type High
Lettering Color White
Notes Has A Satin Aluminum Field. Color Is On Lower Portion.
Shape Square
Size Standard
Used With 10250T Series, Pushbutton Operators and indicating lights
Width 1.7"