EATON 05TQ25-ETCH Pushbutton Button Plate, 16.2 mm, 25 X 25 mm Faceplate, Yellow, Custom Etching
Item: BJ4QKQModel: 05TQ25-ETCH
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Button Plate
Etching Code Custom
Face Plate Size 25 mm x 25 mm
Height 1"
Length 0.15"
Plate Color Yellow
Series Series RMQ-35
Width 1"