DORIAN OS-14-HS-CP
Get it by Friday, May 22
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.23 |
| Ship height (cm) | 0.79 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 0.95 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- APPLETON ELECTRIC KPCL1510GMTLUP Light Fixture, 150W
- MASTERDRIVES 3C180E Quick Disconnect Sheave, C Section, 3 Groove
- WALTER TOOLS 5058472 Jobber Length Drill Bit, 1.10 mm Size, 14 mm Flute Length, 36 mm Overall Length
- VIEGA PROPRESS 20808 Tee Copper P x P x P 4 x 4 x 1-1/2 Inch
- VEGA TOOLS 31403-T Impact Socket, 1/2 Inch Square Drive, 14mm Length, Thin Wall