DAYTON PS10241-003-04-B Element, 2500W, 240V, Small Dia. | CJ2CHW 44MY65
DAYTON PS10241-003-04-B Element, 2500W, 240V, Small Dia.
Item: CJ2CHWModel: PS10241-003-04-BCross Ref: 44MY65
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off