Item: CE9DLQModel: 4TR18A6E20B8D3C1P6Cross Ref: 21VC95
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Assembled/unassembled Assembled
Base Depth 47"
Base Length 47"
Base Width 20"
Caster Diameter 4"
Includes Handrails Handrails Included
Ladder Tread Perforated
Number Of Steps 4
Overall Depth 47"
Overall Height 5.8 ft.
Overall Width 20"
Platform Depth 20"
Platform Height 3.3 ft.
Platform Width 16"
Rear Exit Yes
Series TILT-N-ROLL Series
Step Depth 7"
Step Tread Perforated
Step Width 16"