COOPER B-LINE SB86283D090SL Vertical Cable Manager, 90 x 84.875 x 1.5 Inch Size, Aluminium, Silver
Product Specifications:
| Item | Cable Manager |
| Comm Code Enhanced | 57260 |
| Height | 90" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | Height | Price | |
|---|---|---|---|
| SB8601012D096FB | 90.125" | - | RFQ
| SB860810D066EW | 66" | - | RFQ
| SB860810D066FB | 60.375" | - | RFQ
| SB860810D066SL | 60.375" | - | RFQ
| SB860810D072EW | 72" | - | RFQ
| SB860810D072FB | 60.375" | - | RFQ
| SB860810D072SL | 67.375" | - | RFQ
Explore Products
- SEALMASTER 700953
- APPLETON ELECTRIC CBU204CR1
- NEXTTEQ NX164L Detector Tube, Hydrogen Chloride, 0.4 To 4 Ppm/2 To 20 Ppm/4 To 40 Ppm
- 3M 613 Striped Black/Yellow Anti-Slip Tape, 3 Inch x 60.0 Feet, 60 Grit Aluminium Oxide
- BALDOR / DODGE 233551 16X57 Crown Drum XT45 MDX
- ANVIL 0332724202 Nipple, XXH, Steel, Black, Seamless, Pipe Size 1 1/4", Close Length 2"
- APPROVED VENDOR 1WJT6 Sanitary Tee 3 x 3 x 1 1/2 x 1 1/2
- APOLLO VALVES 29402A110 Relief Valve, 1 x 1-1/4 Inch Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Ice Bins
- Fan Control Switches
- Cylinder Hand Trucks
- Brake Lines
- Hot Melt Adhesives
- CAMLOCK FITTINGS Type E Male Cam and Groove Adapter, Hose Shank
- JOHN GUEST Metric Union Elbows, Acetal Black
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, 13 mm Dots