COOPER B-LINE SB86086D084EW Vertical Cable Manager, 84 x 79.625 x 2.625 Inch Size, Aluminium, White
Item: CH7HQQModel: SB86086D084EW
Comm Code Enhanced 57260
Height 84"
Length/depth 79.625"
Width 2.625"