Product Specifications:
| Item | Stringer |
| Comm Code Enhanced | 57270 |
| Width | 18" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- SPEARS VALVES 890-480C Nipple, Threaded Both End, Schedule 80, 4 Inch x 48 Size, CPVC
- BUSSMANN 3835-9
- EATON IQ130MA6541 Electronic Volts/Amps Power Meter With Integral Display, 24 to 48 VDC, 5A, Led Display
- OSG 1312601601 Spiral Flute Tap, M20x2.5 Thread Size, 20 mm Thread Lg, 140 mm Overall Lg, Right Hand, D18