COOPER B-LINE SB17DRK24FB Runway Dropout Kit, Steel Material, Flat Black Powder Coat
Product Specifications:
| Item | Dropout Kit |
| Comm Code Enhanced | 57270 |
| Width | 24" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Details:
- Used With 1-1?2 X 3?8 Stringers
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- EATON JGU610033W Complete Molded Case Circuit Breaker, 600 V, 100A, 50 kA Interrupt, 4P, LS Trip
- AKRO-MILS 30138BLUE Shelf Bin, 17-7/8 Inch Length, 6-5/8 Inch Width, 4 Inch Height, Blue
- DIXON 40085EP
- VESTIL BTA-12007254 Truck Dock Board, 72 x 54 Inch, 12000 lb Capacity, Aluminium, Silver
- REGAL 071365MS Spiral Flute Tap, M10 x 1.5 Size, D5 Limit, 3 Flutes, ModIfied Bottom, Bright
- SIOUX CHIEF 863-32I
- OSG 1105302408 Straight Flute Tap, M24x3 Thread Size, 36 mm Thread Lg, 160 mm Overall Lg, Bottom