COOPER B-LINE FD363112-12 Wall Mounted Disconnect Enclosure, 36 x 12 x 31 Inch Size, Carbon Steel
Item: CH6UYMModel: FD363112-12
In Stock
12"
31"
Product Specifications:
Item Electrical Box
Comm Code Enhanced 36190
Height 36"
Height In Inch 36"
Height In Mm 914.4 mm
Length/depth 12"
Product Datasheet cooper-b-line-fd302510-12.pdf
Width 31"