COOPER B-LINE BVP125SS4 Vibration Clamp, 3 x 2.21 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Vibration Clamp |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Diameter | 1.25" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Explore Products
- WINTERS INSTRUMENTS P3S6016B Gauge, 4.5 Inch, 0/600 Psi/Kpa 1/4 Inch, Back
- CHRISLYNN 84958 Locking Insert, M7x1 Thread Size, SS, 21 mm Insert Lg., Gr. 304
- WOODHEAD 1301430243 26W75A144 Cordset, 14 Gauge SOOW, 3 Pole/4 Wire, 7.62m, 3 Phase, 250V
- HEXARMOR 9859-L (9) Work Gloves, L, 1 PR
- VEGA TOOLS 1250MN616 Mag Nutsetter, 3/8 Inch Tip Size, 10 Inch Length
- APPROVED VENDOR P105AO Drill Bushing Type P Drill Size 1/32 In
Explore More
- KEYSHAFT
- Plier Sets
- Backpack Vacuum Cleaners
- Hole Drill Bore and Wire Gauges
- Bottle Caps
- Fork Covers
- HI TEMP Welding Curtain
- DESTACO 213 Series Horizontal Hold Down Clamps
- MCR SAFETY Ninja Ice Insulated Black Work Gloves
- VIBCO VMW Series Electric Vibrators
- MUELLER INDUSTRIES 101MHT Silent Check Valves
- APPROVED VENDOR 110VAC Flat Indicator Light