COOPER B-LINE BFV42A-120 Channel, 2 x 120 x 1.62 Inch Size, Vinyl Polyester Resin
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Comm Code Enhanced | 28100 |
| Length/depth | 120" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- TOUGH GUY 2VHH5 Pipe Brush, Straight Handle, Nylon Bristle, Brown, 1.5 in Brush Dia., 5 in Brush Lg, 31 in Handle Length