COOPER B-LINE B810-16HDG Bracket, 16 x 7.125 x 7.78 Inch Size, Steel, Hot Dipped Galvanized
Product Specifications:
| Item | Bracket |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 16" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- GRAINGER M39090.080.0024 Dowel Pin, General, 24 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Rockwell 60 +/-2HRC, Steel, Plain
- VULCAN HART 00-944782-TR45P Blower Valve Assembly, Propane, 11 Inch Length
- SMC VALVES KQ2ZD11-36AS Fitting, 3/8 Inch Size, Type Kq2
- VICKERS 154005
- UNIWELD 1-126-6 Natural Gas Cutting Tip, 14/40 Acetylene Scfh
- PEER CHAIN 4448 Leaf Chain, 25 Feet Length
- BROWNING 1969435 6B5V74 V-Belt Sheave, Multiple, Bushed Bore, 6 Groove, Cast Iron, 7.68 in OD, 1 to 2-5/8 in Bore Dia, 7.2 in A/7.7 in B Pitch Dia, Q2 Bushing Type