Item: CH7NQTModel: B42A-120GLV
In Stock
Length/Depth
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Channel
Beam Load Rating 428 lbs.
Comm Code Enhanced 28100
Cross Section Area 0.864"
Deflection 1.271"
Length/depth 120"