COOPER B-LINE B411-15GRN Ladder Rung, 1.62 x 15 x 1.62 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Ladder Rung Continuation Handles |
| Channel Width | 13/16" |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 15" |
| No. Of Hole | 2 |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- TENNSCO 3276TC Closed Upright, 32 Inch Depth, 76 Inch Height
- ADAPT-ALL 9232-30 Hydraulic Hose Adapter, Steel, 30 mm Fitting Size, Male
- SCHNEIDER ELECTRIC XVC1M3K Tower Light 100mm Red/orange/green
- GRAINGER 4365_12_0 Round Tube, Aluminum, 1.62 Inch ID, 1 3/4 Inch OD, 12 Inch Overall Length
- BALDOR / DODGE 241482 TXT-SCXT109 Small 1ST Reducer Gear
- BUSSMANN BK/ABC-1-R Ceramic Fuse, 1 A, 250 Vac, 10K A At 125 Vdc