COOPER B-LINE B32I-24GLV Strut Concrete Insert, 2.8 x 24 x 1.6 Inch Size, Steel, Pre Galvanized
Product Specifications:
| Item | Insert |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 24" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WINSMITH E20MSFD61160J9 Worm Gear Reducer, 56C Input Flange, Hollow Bore
- WATTS 800M4 1/2-3/4 RUBBER KIT Rubber Kit
- BLACKBURN (T&B) CTL4-10 Copper One Hole Lug, Short Barrel, #10 Bolt Size, Tin Plated
- SOUTHWIRE COMPANY 13109401 Service Entrance Cable, 7 Strand, 3 Conductor, 600 V, Aluminium
Explore More
- KEYSHAFT
- Water Suction and Discharge Hoses
- Nuisance Dust and Procedural Masks
- Carpet Tile
- Accumulator Repair Kits
- V-Belt Guides
- PLAST-O-MATIC PRA Series Air Loaded Pressure Regulators
- CONDOR Cowhide Leather Tan Driver Gloves
- CONDOR Men's Kevlar Cotton Heat Resistant Gloves
- TEMPCO NHL Series Duraband Nozzle Band Heaters
- EATON XT IEC Series Contactors, Frame E
- MARTIN SPROCKET W2 Series MST Bushings
- BAILEIGH INDUSTRIAL Floor Stand Drill Presses for Metal
- JAMCO Safety Cabinets, Counter Top/Stackable, 22” High