COOPER B-LINE B22I-84GLV Strut Concrete Insert, 3.1 x 84 x 1.6 Inch Size, Steel, Pre Galvanized
Product Specifications:
| Item | Insert |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 84" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WOODHEAD 1200651343 804001C02M080 Cordset, 4 Pole, Female, 8m, 90 Degree, 18 AWG, SJOOW
- YANKEE 433-.4965 Chucking Reamer, 0.4965, 31/64 in Shank Dia, 2 in Flute Lg, 8 in Overall Lg