COOPER B-LINE 604812-12FD Ground Mounted Panel Enclosure, 12 x 48 x 60 Inch Size, Carbon Steel
Item: CH7CAYModel: 604812-12FD
In Stock
60"
48"
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Electrical Box
Comm Code Enhanced 36180
Height 60"
Height In Inch 60"
Height In Mm 1524 mm
Length/depth 12"
Width 48"