Item: CH6ZTNModel: 16126-12TE
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure
Comm Code Enhanced 36190
Height 16"
Height In Inch 16"
Height In Mm 406.4 mm
Width 12"