COOPER B-LINE 126-12LN3 Wireway Nipple Section, Lay In Wiring, Steel, Gray, 12 x 6 Inch Size
Item: CH7UQXModel: 126-12LN3
Product Specifications:
Item Wireway Nipple Section
Comm Code Enhanced 36340
Height In Inch 6"
Length/depth 2.938"
Width 12"