BRISKHEAT SRP06121P Heating Blanket 120V 90W 12 Inch Length | AH7HNH 36TX20
BRISKHEAT SRP06121P Heating Blanket, 232 Deg C Max Temp, 12 in Overall Lg, 6 in Overall Wd, 3/16 in Thick
Item: AH7HNHModel: SRP06121PCross Ref: 36TX20
In Stock
6"
12"
Adhesive
120V
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Heating Blanket
Amps 0.75A