BRISKHEAT HR62160N Swaged Cartridge Heater, 240V, 0.62 In Sheath Diameter, 16.00 In Sheath Length, 1000 W
Item: EC4FUJModel: HR62160N
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Swaged Cartridge Heater
Sheath Dia. 0.62"
Sheath Length 16"
Voltage 240V AC
Watts 1000 W