BRISKHEAT HR62060J Swaged Cartridge Heater, 240V, 0.62 In Sheath Diameter, 6.00 In Sheath Length, 750 W
Item: EC4FTBModel: HR62060J
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Swaged Cartridge Heater
Sheath Dia. 0.62"
Sheath Length 6"
Voltage 240V AC
Watts 750 W