BISHOP-WISECARVER R76799360 Slide Ring Full Ring 875.74 Mm Od | AC2VQK 2NDK7
BISHOP-WISECARVER R76799360 Slide Ring Full Ring 875.74 Mm Od
Item: AC2VQKModel: R76799360Cross Ref: 2NDK7
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Slide Ring
For Use With Carriage RP_2NDL7
Inside Dia. 722.26 mm
Mounting Hole Center To Center 799 mm
Mounting Hole Size 14 mm
Number Of Mounting Holes 16
Number Of Rail Holes 16
Outside Dia. 875.74 mm
Rail Finish Precision Ground
Rail Material Steel
Rail Width 50.5 mm