FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Height | 11 15/16" |
| Length | 15 1/4" |
| Width | 4 29/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.18 |
| Ship height (cm) | 4.57 |
| Ship length (cm) | 40.13 |
| Ship width (cm) | 13.97 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Festoon System Cable
- Road and Asphalt Rakes
- Emergency Shelter Heaters and Air Conditioners
- Pipe Grabs
- Oils
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond Culture Tube Caps, for 20 mm Glass Culture Tubes
- GLOBE SCIENTIFIC Plug Stoppers, For 16 mm Tubes
- ANVIL 821 Series Flanged Cross, Class 125 Standard, Black
- ANVIL AS500EH Series Channel With Elongated Holes
- CONDOR Single/Three Phase Pressure Switch
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Liquid Tight Cord Connectors, Straight
- WESTWARD Replacement Bolt Cutter Head
- SPEARS VALVES PVC Y Pattern Valves, SR Threaded Ends, FKM
- MERIT BRASS 3416D Pipe Caps
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30086 Air Filter, Panel, 15-1/4 Inch L
€49.39 /unit
