FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Height | 1 9/16" |
| Length | 10 7/8" |
| Width | 8 29/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.97 |
| Ship length (cm) | 27.62 |
| Ship width (cm) | 22.62 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Ratcheting Wrench Sets
- Cups and Mugs
- Voltage Detectors
- Fire and Rescue Fan Accessories
- Self Locking Inserts
- DWYER INSTRUMENTS BTLRN Series Long Reach Bimetal Thermometers
- DWYER INSTRUMENTS BT15S/BT20S Series Sanitary Bimetal Thermometers
- DESTACO 205 Series Horizontal Hold Down Clamps, U Bar
- GLOBE SCIENTIFIC Tri-Corner Beakers, Economy Style
- RUBBERMAID Bulk Ingredient Container Lid
- COOPER B-LINE Flexstray Series Long Splice Bars
- ALLIGATORBOARD Pegboard Shelves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND EP2 24 Gas Springs
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10440 Filter, 10 7/8 Inch L, 8 29/32 Inch W
€34.35 /unit
