FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 15/32" |
| Length | 8 1/16" |
| Width | 6 3/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.73 |
| Ship length (cm) | 20.48 |
| Ship width (cm) | 15.48 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Cordless Ratchets
- Trash Compactors
- Hydraulic Impact Wrenches
- Wire and Rod Storage Equipment
- Valve Wheel Wrenches
- LOC-LINE In-line Valve
- CONDOR Hi-Vis Pigskin Leather Orange Palm Gloves
- RUD CHAIN VLBG Load Rings, Metric Thread With Variable Length
- TB WOODS L-Jaw Hub Couplings
- TB WOODS Sure-Flex Type SC Spacer Flanges
- MARTIN SPROCKET Simplex Stock Bore A Type Metric Roller Chain Sprockets, 16B-1 Chain Number
- REGAL Cobalt End Mills, Single End, HSS, CC, 4 Flutes, Bright
- SPEC Standard Compression Springs, Music Wire, 0.281 Inch Outside Dia.
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10403 Air Filter, Element Only, 8-1/16 Inch L
€19.31 /unit
