FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 2 5/16" |
| Length | 7 1/16" |
| Width | 8 7/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 5.87 |
| Ship length (cm) | 17.94 |
| Ship width (cm) | 21.43 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Folding and Stacking Chair Carts
- Shelving Accessories
- Mud Flaps and Guards
- Grease Duct and Hi-Temp Access Doors
- Conveyor Assembly And Dryer Trays
- LAKELAND Disposable Coveralls
- DESTACO 375-R Series Pull Action Latch Clamps
- WEST CHESTER PROTECTIVE GEAR Chemical Resistant Aprons, Blue
- THOMAS PUMPS Articulated Piston Pumps/Compressors
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 33 x 13 mm Size
- WESTWARD Chisel
- TSUBAKI Sprocket 3.740 Outer #60
- MILLER - WELDCRAFT Water Hose, Vinyl
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Watertight Straight Blade Devices
- SQUARE D JDL Series Molded Case Circuit Breakers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10392 Air Filter, Panel, Element Only, 2-5/16 Inch H
€51.98 /unit
