FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 3/4" |
| Length | 6 31/32" |
| Width | 6 31/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.91 |
| Ship length (cm) | 17.7 |
| Ship width (cm) | 17.7 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Dial Torque Wrenches
- Tap Wrenches
- Straight Ladders
- Remote Controlled Spotlights
- Microscope Cameras
- SHARPE VALVES Ductile Iron Inline Oil Patch Ball Valve, FNPT x FNPT
- AKRO-MILS 30158 Shelf Bins
- ANSELL 48-101 Hyflex Black Pu Coated Multi Purpose Gloves
- CHICAGO PNEUMATIC CP0200 Series Sand Rammers
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND Powerline X350 Gas Springs
- BRADLEY S19314 Series, Eye/Face Wash Station
- BALDOR / DODGE QD, F Size Bushings
- FIREYE Motors
- RUD CHAIN RM Eye Nuts, Pipe Thread
- NIBCO 4551-A Series Socket Flanges, S, PVC Schedule 80, Two-Piece Van Stone
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10372 Air Filter, Rectangular, 3/4 Inch H
€33.30 /unit
