FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 8 5/8" |
| Width | 6 1/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 21.91 |
| Ship width (cm) | 15.88 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Pin Terminals
- Air Operated Pumps
- MIG Welders
- Pool and Spa Accessories
- Dock And Mezzanine Gates
- HELICOIL Straight Flute Plug Taps, UNF, 2B
- CONDOR PU Coated Cut Resistant Gloves, Cut Level A4
- KEO Combined Drills And Countersinks, Plain Type, 90 Degrees Countersink Angle
- KEO Long Series Combined Drills And Countersinks, 8 Inches
- ANVIL AS200EH Series Channels With Elongated Holes
- HONEYWELL Pre-Filters
- DIXON High-Flow Couplers
- MAGLINER Curb Ramps
- ANSELL Encapsulated Suits
- INSIZE Mechanical Screw Thread Micrometers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10154 Air Filter, Element Only, 1-3/16 InchH, 6-1/4 InchW
€28.27 /unit
