FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 31/32" |
| Length | 9 1/16" |
| Width | 7 25/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.46 |
| Ship length (cm) | 23.02 |
| Ship width (cm) | 19.76 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Float Switches
- Tool Storage Accessories
- Specialty Flashlights
- Electronic Temperature Controller Acc.
- Hydraulic Press Accessories
- CONDOR Back Supports With Lumbar Pads, Nylon
- CONDOR Men's Kevlar Cotton Heat Resistant Gloves
- ANSELL 37-165 Alphatec Solvex Versatile Heavy Duty Nitrile Gloves
- GLOBE SCIENTIFIC Jars, Wide Mouth, 120 mm Opening
- HYDE Chisel Scraper
- STURTEVANT RICHMONT Torque Wrench Repair Kits
- CLIMAX METAL PRODUCTS 2ISCC Series, 2-Piece Clamping Couplings
- OSG 16150 Premium High Performance Form Tap
- LINN GEAR Type B Helical Gears, Plain Gear, 16 T.D.P
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10149 Air Filter, Element Only, 9-1/16 Inch L
€26.86 /unit
