FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/8" |
| Length | 10 1/16" |
| Width | 9 31/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.49 |
| Ship length (cm) | 25.56 |
| Ship width (cm) | 25.32 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Magnetically Actuated Safety Interlock Switches
- Multi-Parameter Meters
- Ethernet Switches
- Spray Hoses
- USB Charger Receptacles
- CONDOR Cowhide Leather White Driver Gloves
- ANSELL 11-600 Hyflex Light And Sensitive White Colored Industrial Gloves
- JOHN GUEST Male Connectors, NPTF Thread, Polypropylene Black
- MUELLER INDUSTRIES 165-N Iron Body Simplex Basket Strainers
- TELEMECANIQUE SENSORS Right Angle Actuating Key
- PHILIPS ADVANCE HID Capacitors
- GREENLEE Conduit Benders
- FRIGIDAIRE Actuators
- BOSCH Sleeves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10138 Air Filter, 1-3/8 Inch H, 9-31/32 Inch W, 10-1/16 InchL
€68.67 /unit
