BALDWIN FILTERS PA10111 Air Filter, Round, 3-11/32 Inch W, 7-3/8 Inch L
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | Yes |
| Length | 7 3/8" |
| Outside Dia. | 3 11/32" |
| Width | 3 11/32" |
Shipping Info:
| Ship length (cm) | 18.73 |
| Ship width (cm) | 8.49 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Welding Helmet Accessories
- Rotary Encoders
- Socket Head Cap Screws
- Automotive Polishers
- Disposable Towels and Wipes
- REVCOR Propeller 18 Inch
- AKRO-MILS 35200 Nest And Stack Totes
- IRONCLAD Kong Cut Resistant Gloves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND Powerline X9500 Gas Springs
- PIC GAUGES 302LFW Series, Pressure Gauge
- NOTRAX Aqua Trap Indoor Loose Lay Carpet Mat
- STARRETT 162 Series Pin Vises and Sets
- DIXON Safety Vented Ball Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10111 Air Filter, Round, 3-11/32 Inch W, 7-3/8 Inch L
