BALDWIN FILTERS PA10109 Air Filter, Round, 7-11/32 Inch W, 6-19/32 Inch L
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | Yes |
| Includes | O-Ring |
| Length | 6 19/32" |
| Outside Dia. | 7 11/32" |
| Width | 7 11/32" |
Shipping Info:
| Ship length (cm) | 16.75 |
| Ship width (cm) | 18.65 |
| Country of Origin | DE |
Explore More
- KEYSHAFT
- Master Links
- Test Leads
- Master Sets
- Tap Adapters
- Tool Post Grinder Accessories
- CONDOR Leather Gloves, Cowhide, Premium, Full Finger, Wing Thumb, Gray/Red
- ANSELL 56-009 Alphatec Medium Duty PVC Protective Aprons
- JOHN GUEST Fixed Elbows, NPTF Thread, Polypropylene Black
- MUELLER INDUSTRIES 781 Stainless Steel Y Strainers
- RUD CHAIN VWBG-V Load Rings, Metric Thread, Variable Length
- COOPER B-LINE Tolco Series Fig 77 Piping Attachments
- APOLLO VALVES 12-200 Series Low Pressure Steam Heating Boiler Safety Valves
- WALTER SURFACE TECHNOLOGIES Straight Grinding Wheel
- PIP Hi Performance Gloves
- MUELLER INDUSTRIES 92AT Silent Check Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10109 Air Filter, Round, 7-11/32 Inch W, 6-19/32 Inch L
