FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 1/4" |
| Length | 11 15/32" |
| Width | 8 7/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.18 |
| Ship length (cm) | 29.13 |
| Ship width (cm) | 22.54 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Electric Polishers And Buffers
- Noncontact Level Sensors
- Traffic Doors
- Whips Spatulas and Scrapers
- Manhole Cover Accessories
- AKRO-MILS 30040 Shelfmax Shelf Bins
- LOC-LINE T Fittings
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND TU 7500 Gas Springs
- RUD CHAIN VIP Oval Links For Power Point
- ANVIL AS858 Series Heavy Duty Suspension Rod Beam Clamps
- ALPHA FITTINGS Tube Reducer
- TOWNSTEEL Antiligature Lockset
- DAYTON Hardware Kits
- VESTIL DRAFT Series Dock Seal Draft Blockers
- VIEGA PROPRESS Extended Coupling Without Stop, Press x Press
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10078 Air Filter, Panel, 11-15/32 Inch L
€41.28 /unit
