FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | No |
| Height | 1 13/16" |
| Length | 9 1/4" |
| Width | 7 3/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 4.6 |
| Ship length (cm) | 23.5 |
| Ship width (cm) | 18.26 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Motorized Dampers Accessories
- Mounted Linear Bearings
- Collet Accessories
- Drum Pourers
- Roller Bearing
- TURTLESKIN CP-400 Insider Gloves
- OBERON TCG Arc Flash Kits, 40 Cal Arc Rating
- ANSELL 37-145 Alphatec Solvex Dexterous Chemical Gloves
- SALISBURY Class 0 Electrical Insulating Rubber Gloves, 11 Inch, Blue
- FACOM 116 Sliding Jaw Hook And Pin Wrenches
- COOPER ATKINS Penetration Temperature Probe
- SPEARS VALVES PVC Class 100 IPS Fabricated Fitting Couplings, Gasket x Spigot
- RIDGID Drain Cleaning Tool Sets
- GROVE GEAR NH Series, HMQ-H1 Style, 832 Size, Ironman Narrow Housing Worm Gear Reducers
- GLOBE SCIENTIFIC Formalin Storage Bags
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10059 Air Filter, Panel, 9-1/4 Inch L, 1-13/16 Inch H
€22.56 /unit
