AUTOQUIP FMS-144-0030 Freight Lift, 120 Inch Platform Width, 148.25 Inch Height, 3000 lbs Capacity
Item: CG6CYHModel: FMS-144-0030
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Freight Lift
Load Capacity 3000 lbs.
Lowered Height 4 1/4"
Lowered Height 4.25"
Max. Platform Length 144"
Max. Platform Width 120"
Min. Platform Length 36"
Min. Platform Width 48"
Raised Height 148 1/4"
Raised Height 148.25"
Time 24 sec.
Travel Length 144"