AUTOQUIP FM4-120-0200 Freight Lift, 144 Inch Platform Width, 126.25 Inch Height, 20000 lbs Capacity
Item: CG6CWQModel: FM4-120-0200
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Freight Lift
Lowered Height 6 1/4"
Lowered Height 6.25"
Max. Platform Length 180"
Max. Platform Width 144"
Min. Platform Length 72"
Min. Platform Width 72"
Raised Height 126.25"
Time 24 sec.
Travel Length 120"