AUTOQUIP FM4-216-0200 Freight Lift, 144 Inch Platform Width, 222.25 Inch Height, 20000 lbs Capacity
Item: CG6CXRModel: FM4-216-0200
In Stock
Get it by Friday, May 22
Lowered Height 6 1/4"
Lowered Height 6.25"
Max. Platform Length 180"
Max. Platform Width 144"
Min. Platform Length 72"
Min. Platform Width 72"
Raised Height 222 1/4"
Raised Height 222.25"
Time 43.2 sec.
Travel Length 216"