AUTOQUIP FM4-192-0100 Freight Lift, 144 Inch Platform Width, 198.25 Inch Height, 10000 lbs Capacity
Item: CG6CXGModel: FM4-192-0100
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Freight Lift
Load Capacity 10000 lbs.
Lowered Height 6 1/4"
Lowered Height 6.25"
Max. Platform Length 180"
Min. Platform Length 72"
Min. Platform Width 72"
Raised Height 198 1/4"
Raised Height 198.25"
Time 38.4 sec.
Travel Length 192"