AUTOQUIP FM4-144-0100 Freight Lift, 144 Inch Platform Width, 150.25 Inch Height, 10000 lbs Capacity
Item: CG6CWUModel: FM4-144-0100
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Freight Lift
Load Capacity 10000 lbs.
Lowered Height 6 1/4"
Lowered Height 6.25"
Max. Platform Length 180"
Max. Platform Width 144"
Min. Platform Length 72"
Min. Platform Width 72"
Raised Height 150.25"
Time 28.8 sec.
Travel Length 144"