Item: CG6CPXModel: ABS-012-0045
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 48"
Base Width 24"
Load Capacity 4500 lbs.
Lowered Height 12 1/2"
Lowered Height 12.5"
Max. Platform Length 84"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 48"
Min. Platform Width 24"
Raised Height 24.5"
Travel Length 12"