Item: CG6CPVModel: ABS-012-0020
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 48"
Base Width 24"
Load Capacity 2000 lbs.
Lowered Height 12 1/2"
Lowered Height 12.5"
Max. Platform Length 96"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 48"
Min. Platform Width 24"
Raised Height 24 1/2"
Raised Height 24.5"
Travel Length 12"