Item: CG6CPRModel: ABS-010-0040
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Scissor Lift Table
Base Length 43"
Base Width 24"
Load Capacity 4000 lbs.
Lowered Height 7 1/2"
Lowered Height 7.5"
Max. Platform Length 84"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 48"
Min. Platform Width 24"
Raised Height 17 1/2"
Raised Height 17.5"
Travel Length 10"