APPROVED VENDOR SDSX22MM Quick Detachable Bushing, SDS, 22 mm Bore Dia, 1.313 Inch Overall Length, Metric
Item: EA4EFKModel: SDSX22MMCross Ref: 813CD1
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Quick Detachable Bushing
Bolt Circle Dia. 2.69"
Bushing Dia. 2.188"
Length Less Flange 7/8"
Overall Dia. 3.188"
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.72
Ship height (cm)4.06
Ship length (cm)8.89
Ship width (cm)9.14
Country of OriginUS
Product Variants
RFQ
RFQ
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.