APPROVED VENDOR HT2810HX Drill Bushing H Drill Size 9/32 In | AA3DXV 11H839
APPROVED VENDOR HT2810HX Drill Bushing H Drill Size 9/32 In
Item: AA3DXVModel: HT2810HXCross Ref: 11H839
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Drill Bushing
Bushing Type Head Press Fit
Concentricity Tolerance 0.0003"
Drill Size 0.281"
Finish Steel
Inside Dia. 0.281"
Material Steel
Outside Dia. 0.438"