APPLETON ELECTRIC VPWBS75250DCRE Strobe Light Fixture, 250Vdc
| Lamp Type | XeNon, Octal |
| Lens Color | Red |
| Number Of Plugs | 3 |
| Operating Voltage | 250V |
| Product Datasheet | appleton-electric-vpas751248dccl.pdf |
| Size | 10.63" x 9.39" |