APPLETON ELECTRIC MLSF64G2GBULZB Fluorescent Light Fixture, 64W, Stanchion Mount
Product Specifications:
| Item | Fluorescent Light Fixture |
| Product Datasheet | appleton-electric-mlsf262j5gbu.pdf |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Documentation:
Product Variants
| Model | Mounting | Lamp Type | Housing Material | Housing Finish | Price | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- OSG 6152011 Screw Machine Drill Bit, 2 mm Size, 12 mm Flute Length, 44 mm Overall Length