APPLETON ELECTRIC KPBR50L245 Ballast Body, 50W, 240V, 50Hz
Item: BJ9XZKModel: KPBR50L245
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Ballast Body
Product Datasheet appleton-electric-kpbg250pmt.pdf