ANVIL 2400017980 24 L Green Shelf Bracket
Get it by Friday, Apr 10
€102.27 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Shelf Bracket |
| Finish | Supr-Green Powder Coated |
| Hole Size | 9/16" |
| Hole Spacing | 1 7/8" On Center and 13/16" From End |
| Length | 24" |
| Series | FIG AS 838 Series |
| Type | Left Hand |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.78 |
| Country of Origin | US |
Product Details:
- AS838 Series
Product Variants
| Model | Type | Finish | Price | |
|---|---|---|---|---|
| 2400017766 | Right Hand | Supr-Green Powder Coated | €49.16 | |
| 2400017626 | Left Hand | Supr-Green Powder Coated | €26.18 | |
| 2400017642 | Right Hand | Supr-Green Powder Coated | €33.38 | |
| 2400017865 | Left Hand | Supr-Green Powder Coated | €77.92 | |
| 2400017725 | Right Hand | Supr-Green Powder Coated | €47.04 | |
| 2400017600 | Right Hand | Supr-Green Powder Coated | €26.18 | |
| 2400017782 | Left Hand | Supr-Green Powder Coated | €56.51 |
Explore Products
- PIP 64-V2000/L Hand Protection Disposable Gloves, L, White, Box
- NORTON ABRASIVES 66252838909 Power Tube Brush, Single Shank, 1/4 Inch Brush, 2-1/4 Inch Overall Length
- DAZOR LMR200-5-WH LED Stretchview Magnifier, 2.25X, Clamp Base, White, 42 Inch
- FACOM FM-54.M2B Offset Box Wrench Handle 1-1/4 x 23-1/2 In
- VULCAN HART 00-342626-00006 Gasket
- E JAMES & CO 4040-1/32Z Rubber Buna-n 1/32 Inch Thick 6 x 36 In
- MAIN FILTER INC. MF0277780 H8061 Interchange Hydraulic Filter, Glass, 3 Micron Rating, Viton Seal, 25.86 Inch Height
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Hose Crimpers
- Drop-In Sinks
- Spotting Drill Bits
- Load-Rated Piano Hinges
- Nickel Chromium Tubing
- MEMPHIS GLOVE Pigskin Leather Palm Gloves
- CONDOR Nitrile Coated Cut Resistant Gloves, Cut Level A4
- NORTH BY HONEYWELL NorthFlex Cold Grip General Purpose Gloves
- GENERAL PIPE CLEANERS Kinetic Water Ram Series Expansion Plugs
- VERMONT GAGE Go Standard Thread Plug Gages, 1 1/4-7 Unc
- GREENLEE Cable Puller Sheaves
- REGAL Taper Pipe Spiral Flute Taps, NPTF, HSS, TiALN
- ASO SAFETY SOLUTIONS Contact Mat Trim Kits And Corners
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
ANVIL 2400017980 24 L Green Shelf Bracket
€102.27 /unit
